Desinfitseeriv puhastus

Ettevõtte töötajad on ettevõttele kõige suurem vara. Kõik teavad kui oluline on hoida enda, lähedaste ja oma töötajate tervist. Kui teil puudub võimalus saata oma töötajad kodukontoritesse, siis on väga oluline, et suudaksite tagada töötajatele puhta töökoha. Lisaks haigete inimeste koju jäämisele on praegusel ajal väga oluline ruumide puhtus, et ettevõte saaks edukalt turul veel pikalt edasi olla. Puhtuse oma ruumides saate tagada regulaarse puhastusteenusega.

Seoses COVID-19 viiruse puhanguga pakume oma klientidele nüüd ka desinfitseerivat puhastusteenust (puutepindade ennetav puhastamine desinfitseerivate ainetega). Võimalik on teostada puutepindade desinfitseerimine ka peale puhastuse lõpetamist, et kindlustada allergeenide, mikroobide, bakterite ja viiruste sh koroonaviiruse efektiivne hävitamine.

Meie poolt kasutatavad tooted sobivad kasutamiseks ka tööprotsessi vaheaegadel, et hoida mikrobioloogiline puhtus vajalikul tasemel. Oma eriliste koostiste tõttu on tooted väga inim- ja keskkonnasõbralikud ning ei kahjusta puhastatavaid pindu.

Kui teie ruumides igapäevast koristust ei toimu, siis on võimalik eraldi tellida kõikide pindade desinfitseerimine.

Pakume ka ühekordset desinfitseerimisteenust

Hinnad alates

64 €

Hindadele lisandub käibemaks

Saada päring

Hinnapakkumise saamiseks oma objektile palun täitke allolev vorm ning me võtame Teiega peatselt ühendust