Teenused

Millest sõltub teenuse hind?

Teenuse hinda kujundavad tegurid on: objekti asukoht, töömaht, ruumide suurus, teenuse ajakava ja erisoovid. Hinna kooskõlastame kliendiga vastavalt kliendi soovidele. Kindlasti palume päringut tehes meile edastada ka telefoninumber, et saaksime võtta Teiega ühendust , saadud info täpsustamiseks ja vajadusel leppida kokku objekti ülevaatuse aeg.

Kinnisvarahaldus ja -hooldus

Grandhaus pakub kinnisvarahalduse ja kinnisvarahoolduse teenust.

Vaata

Hoolduspuhastus

Hoolduspuhastus on mõeldud eelkõige klientidele kes ei taha muretseda ruumide puhastuse pärast, vaid soovivad tegeleda oma igapäeva tööga.

Vaata

Desinfitseeriv puhastus

Ettevõtte töötajad on ettevõttele kõige suurem vara. Kõik teavad kui oluline on hoida enda, lähedaste ja oma töötajate tervist. Kui teil puudub võimalus saata oma töötajad kodukontoritesse, siis on väga oluline, et suudaksite tagada töötajatele puhta töökoha.

Vaata

Suurpuhastus ehk eripuhastustööd

Lisaks tavapärasele hoolduspuhastusele vajavad pinnad ka suurpuhastust. Suurpuhastus ehk eripuhastustööd on pindade põhjalikum puhastus ning vajadusel kaitseainega töötlemine, millega eesmärk on minimeerida hooldatavate pindade pikaajalisi kasutuskulusid.

Vaata

Porivaipade rent

Porivaipade kasutamine võimaldab vähendada koristuskulusid, sest enamus mustusest satub siseruumidesse koos külastajatega.

Vaata

Välikoristus

Välisterritoorium annab kliendile kõige esimese mulje Teie ettevõttest. Seega on oluline, et muru oleks niidetud ja prügikastid tühjad.

Vaata

Assistenditeenus

Delegeerimine on targa juhi teadlik valik – jõuline vahend, mis aitab juhil tegeleda sellega, mis on tõeliselt oluline ja tulutoov!

Vaata

Haljastusteenus

Grandhaus pakub lisaks korrashoiuteenustele ka kontorite ja üldkasutatavate alade haljastust. Pakume nii sise- kui välisalade täislahendust alates taimede valikust kuni hoolduseni.

Vaata

Majutus teenindus

Kas vajate usaldusväärset ja professionaalset hooldusteenust oma üüripinnale või Airbnb-sse? Meie saame Teile abiks olla.

Vaata